Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Witamy w centrum ogrodniczym

WYSYŁKA - URLOP

 

DRODZY KLIENCI ZE WZGLĘDU NA URLOP, WYSYŁKI SĄ ZAWIESZONE OD 28.07.2022 DO 9.08.2022. WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA. KTÓRE PRZYJDĄ W MIĘDZYCZASIE BĘDZIEMY REALIZOWAĆ OD 10.08.2022. Z GÓRY DZIEKUJEMY ZA ZROZUMIENIE.

 

Drodzy Klienci,

 

Do Waszego wglądu lista roślin i produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Mamy bardzo duży wybór poszukiwanych i popularnych bylin takich jak jeżówki, rutewki, tawułki, jarzmianki, zawilce, lawendy, funkie/hosty czy trawy ozdobne. Wiekszość z nich to bardzo ciekawe specjalnie wyselekcjonowane odmiany chronione patentami.

 

Uwagi odnośnie wysyłek:

 

W tej chwili, wysyłkii roślin odbywają się na bieżąco. Aby uniknąć możliwości ich przypadkowego utknięcia w magazynie kuriera na week-end, wysyłamy je tylko od poniedziałku do środy. Paczki rozwożone są przez firmę kurierską DPD i zazwyczaj trafiają do klientów na nastepny dzień po wysyłce.

 

Koszt kuriera i pakowania paczki to w tej chwili 25zł. W przypadku wybrania opcji za pobraniem (opłata u kuriera przy dostawie) trzeba dopłacić dodatkowo 9,50zł. Więcej szczegółów pokaże się przy składaniu zamówienia.

  

 

Cały czas wysyłamy ciemierniki. Młode siewki i sadzonki są już ładnie przekorzenione i mogą być wsadzane prosto do gruntu. 

 

 

Serdecznie pozdrawiam.

 

Joanna Kowalska